Menu

Zuply

O spoločnosti

To, že môžeme našim zákazníkom vystupovať ako partner, implementovať neustále inovácie v našom odbore a dodávať dynamické systémy, nevzniklo len tak.

Beží na Innovend

Všetko to začalo otázkou od významného hráča na trhu s cestovnými doplnkami ešte v roku 2011. Či by sme vedeli vymyslieť chytré riešenie predaja kufrov a iných cestovných doplnkov na letiskách. Innovend ešte neexistoval. Napriek tomu sa Sander Sciarone a Frans Vermunt dali dokopy. Za chvíľu bol na letisku automat.

Dnes

Odvtedy každý deň prúdia najrozmanitejšie požiadavky. Dnes naša sieť distribútorov zasahuje po celej Európe a tiež „za rybníkom". Náš tím sa rýchlo rozrástol o IT vývojárov a vývojárov hardvéru. To zaisťuje, že všetky znalosti a riadenie systému máme interne. A práve to nás robí tak silnými, pretože nám to umožňuje neustále inovovať naše systémy a vyvíjať nové dynamické riešenia spolu s našimi zákazníkmi. V oblasti hardvéru a softvéru.

Nové svety

Poháňaní nutkaním neustále inovovať, stále objavujeme nové svety pre seba a našich zákazníkov. Medzitým s našimi riešeniami pôsobíme na mnohých rôznych trhoch. Tu aplikujeme všetky druhy softvérových funkcionalít, často aj niekoľko v jednom riešení. Takto poskytujeme našej zákazníckej základni dynamické a inovatívne riešenia: výrazné z obchodného aj prevádzkového hľadiska.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť