Menu

Vlastné predajné riešenia

S našou najmodernejšou technológiou a inovatívnym prístupom k predaju sme vytvorili jedinečné predajné riešenia prispôsobené pre celý rad odvetví. Ak máte nápad na predajný automat vo vašom odvetví, pre ktorý sme nevyvinuli riešenie, potom môžeme spolupracovať na vytvorení predajného systému, ktorý vám bude vyhovovať.

Predaj LockBlox

LockBlox Vending so svojimi chladenými a ambientnými modulmi využívajú farmári na predaj svojich vyrobených potravín priamo zákazníkom.

Škála malých a veľkých veľkostí skriniek, ktoré sú k dispozícii, umožnila farmárom a mäsiarom predávať položky ako vrecia zemiakov, podnosy s vajíčkami, kusy mäsa a drobné ovocie. Položky, ktoré nebolo možné uložiť do tradičných predajných automatov.

Zmes chladených a ambientných modulov, ktoré sú k dispozícii, umožnila skladovanie všetkých druhov farmárskych potravín v predajnom automate LockBlox a ich predaj spotrebiteľom.

LockBlox IQ Breeze

je upravená a vylepšená verzia chladených modulov LockBlox. Prispôsobené tým, ktorí vo svojich automatoch predávajú množstvo kusov mäsa a hotových jedál. IQ Breeze neustále chladí produkt vo vnútri zariadenia medzi 0-4 stupňami pri 30-stupňových teplotách. S energeticky účinnejším chladiacim systémom na zníženie prevádzkových nákladov.

Automat Roesler

Automat Roesler je náš základný predajný automat na skrinky. S dostupnými ambientnými a chladenými modulmi spolu s radom rôznych veľkostí skriniek sa Roelser používa na predaj radu farmárskych potravín.

Keďže tento stroj bude zákazníkom predávať 1 skrinku naraz. Je to cenovo výhodná alternatíva k LockBlox a obľúbená voľba pre farmárov, ktorí

Každý stroj, ktorý robíme, je navrhnutý a vyrobený podľa vlastných potrieb a špecifikácií každého zákazníka. Z tohto dôvodu nemáme pevný cenník ako taký. Urobíme krátky rozhovor o vašich potrebách, potom vytvoríme počítačový náčrt stroja a poskytneme vám kompletnú cenovú ponuku. Potom sa môžeme hrať s dizajnom stroja, kým nenájdeme niečo, čo vyhovuje potrebám a rozpočtu! Postavili sme stroje od 9 000 E do viac ako 100 000 E, takže môžeme nájsť niečo, čo bude vyhovovať vašim požiadavkám, nech už sú akékoľvek.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť