Menu

Farmársky automat LockBlox

Predstavujeme Vám predajný automat na rozmanité čerstvé produkty nechladené a chladené, vhodné pre predaj Vašich predovšetkým farmárských produktov. Vaša ponuka môže byť odoberaná Vašimi zákazníkmi po dobu 24 hodín, ľahko bez nákladných priestorov. Automat je možné okrem iného použiť na predaj zemiakov, vajíčok, ovocia, zeleniny a kvetov, muštov, džemov a mnoho iných produktov.

MODULÁRNY

Chladený alebo nechladený

LockBlox je modulárny systém, pomocou ktorého môžete dať dohromady svoj vlastný predajný automat. Môžete si vybrať zo 7 rôznych veľkostí boxov / dverí, ktoré môžete umiestniť do jedného z dvoch modulov uvedených nižšie. K dispozícii je preto vhodné dvere pre každý výrobok. Dvere sú dostupné transparentne aj zatvorené. Moduly je možné prepojiť a potom pripojiť k centrálnemu platobnému modulu. Týmto spôsobom môžete zostaviť svoj vlastný stroj Lockblox.

RÔZNE MOŽNOSTI PLATBY

Ako chcete platiť?

LockBlox podporuje rôzne platobné systémy, ktoré je možné kombinovať.

peňažný

Pri platbe v hotovosti si môžete vybrať z systému výmeny peňazí, prípadne v kombinácii s čítačkou bankoviek. Výmenný systém umožňuje stroj vrátiť zmenu zákazníkovi. Čítačka bankoviek prijíma denominácie od 5 € do 50 €.

PIN, kreditná karta a kontakt

Vďaka tomuto spôsobu platby máte najväčší dosah medzi svojimi zákazníkmi a navyše je to najbezpečnejší spôsob platby. Všetky transakcie budú pripísané na váš účet, takže už nemusíte platiť peniaze.

VENDING WEB

Online riadiaci portál

Teraz sú k dispozícii objednávky pre tento špičkový produkt. Dajte nám vedieť množstvo, aké vaša firma alebo domácnosť potrebuje, a my sa postaráme o to, aby sa k vám dostali v čo najkratšom čase. Garantujeme, že výrobky, ktoré dodávame, sú špičkové, avšak ak ste z nejakého dôvodu nespokojní s našim produktom, dajte nám vedieť a my Vám ho radi vymeníme.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť