Menu

Partneri

Naša spoločnosť spolupracuje s overenými partnermi, ktorí sa vyznačujú produkciou vysoko kvalitných strojov a zariadení. Väčšina z našich partnerov sú lídrami na trhu vo svojom obore. V oblasti dodávok predajných automatov a dávkovačov obchodne zastupujeme na trhu SR a ČR nasledovné spoločnosti:

 

PRE NOVÝCH PARTNEROV

Radi by ste predávali Vaše stroje a zariadenia na trhu V4 a nemáte v tomto regióne obchodného a servisného partnera? Našli ste v EU vestníku prebiehajúce verejné obstarávanie na dodávku strojov a zariadení z Vašej produkcie? Chceli by ste sa ho zúčastniť ale nemáte skúsenosti s dodávkami na uvedený trh, prípadne nespĺňate požadované administratívne kritéria ? Obrátte sa na našu spoločnosť.

Znalosť lokálneho trhu

Trh na ktorom pôsobíme, dôkladne poznáme. Od potenciálnych zákazníkov, ktorých by sme ešte len vedeli osloviť až po našich stálych zákazníkov. Cez administratívne prekážky až po znalosť legislatívy súvisiacej s daným oborom podnikania.

Skúsenosti s dodávkami väčších technologických celkov

Máme za sebou viaceré úspešné dodávky individuálnych zariadení ako aj celých technologckých celkov. Máme vybudované partnerstvá s overenými spoločnosťami pre oblasti zabezpečenia dopravy, výkladky ako aj prípojok potrebných médií (voda, elekrina, plyn, vzduch, para, internet...) 

Šikovný tím pracovníkov

Disponujeme vyškolenými pracovníkmi pre oblasť obchodu aj servisu i plnou podporou výrobcov zariadení. Servis zariadení, pre ktoré neboli vlastní technici vyškolení zabezpečujeme prostredníctvom servisných pracovníkov výrobcu. 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť