Menu

Horúce a studené prevedenie

Čajový automat HORÚCI A STUDENÝ

SVETOVÝ DEBUT
Vďaka dávkovaču čaju na teplé a studené nápoje z jedného stroja sa samostatné dávkovače na studené a teplé nápoje stanú minulosťou! Dostupné pre mnoho našich modelov. Dotykom na obrazovku (modely JUICI) alebo stlačením tlačidla predvoľby (modely JDM) si zákazník môže kedykoľvek vybrať medzi teplým alebo studeným nápojom1 V závislosti od modelu sú k dispozícii 2-6 nápojov a chladená alebo horúca voda. možné – vrátane všetkých výhod mnohých rôznych modelov. To vytvára úplne nové možnosti pre moderné a rýchle zásobovanie nápojmi pre raňajky, kancelárie, kaviarne atď. po celý rok.

horuci

HORÚCE AKO ĽAD

Bezúdržbové suché chladenie a výkonný, izolovaný kotol s vykurovacím výkonom 2,3 kW pre konštantné teploty a vysoký dávkovací výkon, vrátane modernej a presnej regulácie a monitorovania tepla. Vďaka tomu je možné ihneď po výdaji horúceho nápoja opäť vydať studený nápoj alebo naopak. Táto kombinácia je ideálna na celý rok. Vysoká energetická účinnosť vďaka technológii dvojitých senzorov (prívod vody a výstup z bojlera), výdajná plocha s LED osvetlením s meniacimi sa farbami od modrej = studená po červenú = horúce nápoje.

FRUCTOMAT ŠPECIÁL: JUICI MAGIC! Áno, je to druh mágie...

Svetovo prvý kombinovaný dávkovač JUICE & TEA s oboma výbermi nápojov v jednej možnosti! Od 2 až po 4 ŠŤÁVY a 2 až 4 MAGIC TEA (spolu max. 6 príchutí).
100% pravý prírodný čaj, bez cukru s vitamínmi a zinkom. Pre ochranu zdravia a zvýšenie sily odolnosti organizmu!
6 druhov čaju: Cejlónsky čierny čaj, Assam Black Tea, Herbal Tea, Rooibos Fit & Fruits, Peppermint Tea a Green tea lemongrass!

"Teplé a studené nápoje z jedného prístroja - ideálne na celý rok!"

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť