top of page

FARMÁRSKE AUTOMATY

LOCKBLOX

lockblox_combi (1).png

MODULÁRNY

Chladený alebo nechladený

LockBlox je modulárny systém, pomocou ktorého môžete dať dohromady svoj vlastný predajný automat. Môžete si vybrať zo 7 rôznych veľkostí boxov / dverí, ktoré môžete umiestniť do jedného z dvoch modulov uvedených nižšie. K dispozícii je preto vhodné dvere pre každý výrobok. Dvere sú dostupné transparentne aj zatvorené. Moduly je možné prepojiť a potom pripojiť k centrálnemu platobnému modulu. Týmto spôsobom môžete zostaviť svoj vlastný stroj Lockblox.

RÔZNE MOŽNOSTI PLATBY

Ako chcete platiť?

LockBlox podporuje rôzne platobné systémy, ktoré je možné kombinovať.


peňažný

Pri platbe v hotovosti si môžete vybrať z systému výmeny peňazí, prípadne v kombinácii s čítačkou bankoviek. Výmenný systém umožňuje stroj vrátiť zmenu zákazníkovi. Čítačka bankoviek prijíma denominácie od 5 € do 50 €.


PIN, kreditná karta a kontakt

Vďaka tomuto spôsobu platby máte najväčší dosah medzi svojimi zákazníkmi a navyše je to najbezpečnejší spôsob platby. Všetky transakcie budú pripísané na váš účet, takže už nemusíte platiť peniaze.

Snack Vending Machines
vendingweb_lb.png

VENDING WEB

Online riadiaci portál

Teraz sú k dispozícii objednávky pre tento špičkový produkt. Dajte nám vedieť množstvo, aké vaša firma alebo domácnosť potrebuje, a my sa postaráme o to, aby sa k vám dostali v čo najkratšom čase. Garantujeme, že výrobky, ktoré dodávame, sú špičkové, avšak ak ste z nejakého dôvodu nespokojní s našim produktom, dajte nám vedieť a my Vám ho radi vymeníme.

bottom of page