Menu

Inteligentné riešenia pre jedáleň: „Linx iQ en iQ Breeze“ prináša revolúciu v zmluvnom stravovaní

24/7 samoobslužné stravovanie bolo opäť horúcou témou na tohtoročnej Internorge v Hamburgu. Cateringová platforma qnips a jej partner v stánku Zuply by Innovend ukázali pôsobivú ukážku toho, ako môže vyzerať moderné stravovanie zamestnancov pomocou inteligentných 24/7 samoobslužných riešení.

Inteligentné riešenia pre jedáleň: „Linx iQ en iQ Breeze“ prináša revolúciu v zmluvnom stravovaní

qnips a Innovend vytvárajú moderný zážitok pre hostí s integráciou inteligentnej skrinky
Spolupráca medzi qnips a Innovend má vydláždiť cestu pre moderné a časovo nezávislé stravovanie zamestnancov. V príklade najlepšej praxe prezentovanom na Internorge si zamestnanci môžu predobjednať jedlá online cez aplikáciu alebo webový portál. Platforma qnips im poskytuje priamy prehľad o zložkách, alergénoch a uhlíkovej stope ponúkaných jedál. Objednávka sa zadáva výberom dňa v týždni a času, kedy má byť objednávka dostupná v inteligentnej skrinke. Zamestnanci sa môžu v požadovanom čase prihlásiť do skrinky pomocou QR kódu alebo PIN z objednávky a vyzdvihnúť si jedlo.

vend

Zamestnanci na smeny profitujú aj z používania inteligentnej skrinky
„Spoločnostiam to dáva príležitosť ponúkať jedlo v menej rušných dňoch alebo poskytovať stravovanie zamestnancom bez toho, aby mali vlastnú jedáleň," zdôrazňuje Kenji Koch, manažér predaja a rozvoja obchodu v spoločnosti qnips. Okrem obedových jedál je možné ponúknuť aj studené občerstvenie a sendviče. Z toho profitujú napríklad aj zamestnanci vo veľkých továrňach, ktorí môžu byť decentralizovane a kedykoľvek počas práce na zmeny zásobovaní inteligentnými skrinkami. „V našich Zuply LockBloxoch je možné jedlo nielen uchovávať v chlade, ale integrácia mikrovlnného modulu umožňuje aj následné ohrievanie jedla," vysvetľuje Sander Sciarone, výkonný riaditeľ Innovend Vending Solutions. LockBloxy Innovend možno zostaviť modulárne podľa potrieb dodávateľa a flexibilne integrovať do platformy qnips.

Prezentované bolo aj Linx iQ, najnovšie riešenie, v ktorom zamestnanci vykonávajú predbežnú autorizáciu pomocou svojho QR kódu z aplikácie qnips, čo im umožňuje nakupovať z Linx iQ. Po zatvorení dverí sa celková suma vybraných položiek vysporiada s predautorizáciou. Ukázalo sa kompletné riešenie s objednávkami na vyzdvihnutie aj impulzným predajom v kombinácii s aplikáciou qnips.

O qnips:
Ako cloudová cateringová platforma pomáha qnips spoločnostiam zlepšovať a digitalizovať ich správu cateringu. qnips automatizuje objednávkové a platobné procesy, vytvára digitálne menu a navrhuje marketingový obsah, ktorý možno doručiť priamo do aplikácie, na web a do digital signage. Platforma zjednodušuje označovanie alergénov, analýzu relevantných údajov o spôsoboch objednávania a spotreby a spokojnosti zákazníkov. Takto možno procesy digitalizovať a čas a zdroje využívať efektívnejšie.

O Innovende:
Innovend ponúka inteligentné bezobslužné predajné a nasávacie riešenia pre rôzne trhy. Vlastný softvér a hardvér ponúka širokú škálu modulárnych (brízových) riešení, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a dajú sa prepojiť s aplikáciami tretích strán.

Späť Vytlačiť stránku
Diskusia
Nový komentár

Kontrolný kód

i
Zavrieť

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť