Menu

Svetová premiéra „inteligentnej chladničky“ LINX na Euroshope

Innovend predstavuje na maloobchodnom veľtrhu niekoľko noviniek Od 26. februára do 2. marca bude Zuply pwrd by Innovend v Euroshope v hale 5 C30 v Düsseldorfe. Najväčší maloobchodný veľtrh v Európe je pre Innovend perfektným javiskom na prezentáciu nových riešení širokému publiku. Medzi nimi je premiéra široko rozmiestnenej a štýlovej „inteligentnej chladničky": LINX.

Svetová premiéra „inteligentnej chladničky“ LINX na Euroshope

LINX je spoluvytvorením spoločnosti Innovend a belgickej skupiny Colruyt. Spoločnosti uzavreli strategické partnerstvo a LINX je prvým hmatateľným výsledkom.

Innovend bude mať vlastný stánok v Euroshope v hale 5 / C30 s vlastnou značkou Zuply ako vlajkovou loďou. V Düsseldorfe možno vedľa LINX vidieť v akcii ďalšie dve nedávne inovácie od spoločnosti Innovend. Sander a jeho kolegovia poskytnú záujemcom všetky informácie o inováciách, širokých možnostiach použitia a rozsiahlych možnostiach prispôsobenia produktov.

Inteligentná chladnička
Veľkým pútačom v Euroshope je LINX. Toto voliteľne chladené riešenie vyzerá ako štýlová vitrína. Ide o takzvanú inteligentnú chladničku. Táto inteligentná chladnička využíva inovatívnu technológiu: nepoužíva jednotlivé skrinky, ale jednu alebo viac väčších plôch. Zabudované senzory registrujú, čo a koľko produktov zákazník odoberá. Napríklad nápoje vo fľašiach alebo plechovkách, občerstvenie a/alebo čerstvé (ovocné) šaláty a sendviče.

Zákazník odomkne dvere registráciou svojej bankovej karty na platobnom displeji. Podobne ako pri bezobslužnom benzínovom čerpadle sa rezervácia vykonáva prostredníctvom autorizácie. Keď zákazník zhromaždí všetky produkty, zatvorí dvere. LINX displej zobrazuje, ktoré nákupy boli uskutočnené a zákazník môže okamžite zaplatiť.

Modulárne riešenie
„Na veľtrhu ukážeme dve verzie: jednoduchú a dvojitú jednotku," hovorí riaditeľ Innovend Sander Sciarone. „Ale LINX je modulárne riešenie. Takže viacero jednotiek je možné kombinovať s jednou centrálnou platobnou obrazovkou."

O túto novinku je značný záujem, všimol si Sander už pred veľtrhom. „Z maloobchodného sektora, vrátane supermarketov z celej Európy, ale aj zo sektora stravovania a pohostinstva. V zmluvnom cateringu môže byť LINX vítaným doplnkom v čase, keď je podniková reštaurácia zatvorená alebo im môže byť poskytnuté miesto v bezobslužnej jedálni."

Zuply LockBlox IQ Breeze: teplota pod kontrolou
V stánku bude aj Zuply LockBlox IQ Breeze, predstavený v Holandsku minulý rok, v plnej kráse. Innovend vyvinul tento nový bezobslužný predajný automat špeciálne pre poskytovateľov čerstvých potravín, ktorí ho môžu použiť na zvýšenie predaja mimo otváracích hodín. Vďaka inteligentnému dizajnu zostáva teplota v predajných priestoroch veľmi stabilná medzi 0 a 4 °C. Okrem toho je IQ Breeze tiež energeticky úsporný. IQ Breeze je k dispozícii s vlastnou chladiacou jednotkou, ale moduly je možné integrovať aj do (existujúceho) chladiarenského skladu.

FlexTop2: premeňte obyčajný výtlačný automat na inteligentný predajný automat
„Ďalšou novinkou, ktorú vyzdvihujeme, je Flex Top2. Tento hlavný modul je špeciálne navrhnutý pre predajné automaty a fungujú aj pre zariadenia iných výrobcov! Ako tlačné automaty. Tento modul umožňuje premeniť existujúce automaty na inteligentné predajné automaty. Môžete to zmeniť za hodinu."

„Napríklad Flex Top2 ponúka možnosť integrácie rôznych platobných alebo overovacích systémov," pokračuje Sander. „Sofistikovaný softvér umožňuje aj rozhranie pre správu. Prostredníctvom ovládacieho panela môžu operátori čítať stav stroja, prezerať a aktualizovať stavy zásob pre jednotlivé produkty a zostavovať výpisy objednávok.

Počas Euroshopu môžu návštevníci navštíviť stánok C30 spoločnosti Innovend, ktorý sa nachádza v hale 5.

Späť Vytlačiť stránku
Diskusia
Nový komentár

Kontrolný kód

i
Zavrieť

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Zavrieť
Zavrieť