NAŠA PONUKA ZARIADENÍ

Vyberte si z našej ponuky

FARMÁRSKE AUTOMATY

LockBlox je modulárny systém, ktorý môžete použiť spolu s vlastným automatom. Zariadenie Lockblox je chladené (Breeze) a nechladené (inteligentné) verzie, ktoré môžu byť tiež dodané v kombinovanej verzii. Môžete si vybrať zo širokého výberu. Rozmanitosť rôznych veľkostí boxov / dverí  zaručuje, že existujú dvere pre každý výrobok. Dvere môžu byť dodané transparentné alebo zatvorené. Moduly môžu byť navzájom prepojené a potom môžu byť pripojené k centrálnemu platobnému modulu. To vám umožní vytvoriť si vlastný stroj Lockbox.

BAG IN BOX AUTOMATY

Náš MAXI je inteligentný, individuálny predajný nápojový systém. Tu je stručný prehľad kľúčových funkcií:

  • Dotykový displej TFT s uhlopriečkou 60 cm (23,6 palca).

  • 4 až 8 typov nápojov (pred alebo po zmiešaní).

  • Chladená voda, jemne sýtená a sýtená.

  • Uzavretý dávkovací systém s vnútorným pretlakom pre zvýšenú hygienickú bezpečnosť.

  • Individuálne nastavenie možné vďaka flexibilnej výrobe: napr. systém opakovane použiteľného pohára, poháre so sebou (Cups2Go), vodný stroj v kvalite stolovej vody, atď.

  • Pripojenie k serveru (centrálny manažment prostredníctvom LAN, WiFi alebo voliteľného mobilného pripojenia). Posielanie správ zodpovedným zamestnancom.

BAG IN BOX DÁVKOVAČE

S dávkovačom Squell Bag-in-Box môžete chladiť a čapovať všetky druhy nápojov Bag-in-Box. Nápoj sa vloží do dávkovača a udržiava sa v chlade a čerstvom stave (až do troch mesiacov po otvorení). Tradičné dávkovače nápojov majú hygienické problémy, nemôžu byť umiestnené hocikde, vyžadujú si pravidelné profesionálne čistenie, manipuláciu, skladovanie a vrátenie nápojových obalov je zložité a môže byť ponúknutý iba jeden nápoj alebo majú nízku kapacitu. Bag-in-Box s ventilom Vitop nevyžaduje vetranie, ako je napríklad Watercooler (v ktorom sa vzduchom prenášané baktérie môžu dostať do vody). Taktiež nie je potrebné vložiť dávkovaciu hadicu a narezať ju s nožnicami na dĺžku.

VENDING WEB

On-line platforma VendingWeb vám ponúka možnosť spravovať váš LockBlox na diaľku použitím vášho počítača, tabletu alebo smartphonu, samozrejme hocikedy počas dňa. Použitím služby VendingWeb môžete napríklad:
»Vidieť svoje predaje a zisky za deň, týždeň, mesiac alebo za každú požadovanú dobu
»Pridať alebo upraviť produkt (ceny, obrázky a názvy/popisy produktov)
»Nedávne zásoby v LockBloxe
»Poradenstvo pre dodávateľov
»Spravovať objednávky Click & Collect
»Vidieť údaje o transakcii
» Udalosti a poruchy

©2018 by bolex-vending. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now