top of page

NAŠA PONUKA ZARIADENÍ

Vyberte si z našej ponuky

lockblox_combi (1).png

FARMÁRSKE AUTOMATY

LockBlox je modulárny systém, ktorý môžete použiť spolu s vlastným automatom. Zariadenie Lockblox je chladené (Breeze) a nechladené (inteligentné) verzie, ktoré môžu byť tiež dodané v kombinovanej verzii. Môžete si vybrať zo širokého výberu. Rozmanitosť rôznych veľkostí boxov / dverí  zaručuje, že existujú dvere pre každý výrobok. Dvere môžu byť dodané transparentné alebo zatvorené. Moduly môžu byť navzájom prepojené a potom môžu byť pripojené k centrálnemu platobnému modulu. To vám umožní vytvoriť si vlastný stroj Lockbox.

bag in.png

BAG IN BOX AUTOMATY

Náš MAXI je inteligentný, individuálny predajný nápojový systém. Tu je stručný prehľad kľúčových funkcií:

  • Dotykový displej TFT s uhlopriečkou 60 cm (23,6 palca).

  • 4 až 8 typov nápojov (pred alebo po zmiešaní).

  • Chladená voda, jemne sýtená a sýtená.

  • Uzavretý dávkovací systém s vnútorným pretlakom pre zvýšenú hygienickú bezpečnosť.

  • Individuálne nastavenie možné vďaka flexibilnej výrobe: napr. systém opakovane použiteľného pohára, poháre so sebou (Cups2Go), vodný stroj v kvalite stolovej vody, atď.

  • Pripojenie k serveru (centrálny manažment prostredníctvom LAN, WiFi alebo voliteľného mobilného pripojenia). Posielanie správ zodpovedným zamestnancom.

bag in box dispenser.png

BAG IN BOX DÁVKOVAČE

S dávkovačom Squell Bag-in-Box môžete chladiť a čapovať všetky druhy nápojov Bag-in-Box. Nápoj sa vloží do dávkovača a udržiava sa v chlade a čerstvom stave (až do troch mesiacov po otvorení). Tradičné dávkovače nápojov majú hygienické problémy, nemôžu byť umiestnené hocikde, vyžadujú si pravidelné profesionálne čistenie, manipuláciu, skladovanie a vrátenie nápojových obalov je zložité a môže byť ponúknutý iba jeden nápoj alebo majú nízku kapacitu. Bag-in-Box s ventilom Vitop nevyžaduje vetranie, ako je napríklad Watercooler (v ktorom sa vzduchom prenášané baktérie môžu dostať do vody). Taktiež nie je potrebné vložiť dávkovaciu hadicu a narezať ju s nožnicami na dĺžku.

vendingweb_lb.png

VENDING WEB

On-line platforma VendingWeb vám ponúka možnosť spravovať váš LockBlox na diaľku použitím vášho počítača, tabletu alebo smartphonu, samozrejme hocikedy počas dňa. Použitím služby VendingWeb môžete napríklad:
»Vidieť svoje predaje a zisky za deň, týždeň, mesiac alebo za každú požadovanú dobu
»Pridať alebo upraviť produkt (ceny, obrázky a názvy/popisy produktov)
»Nedávne zásoby v LockBloxe
»Poradenstvo pre dodávateľov
»Spravovať objednávky Click & Collect
»Vidieť údaje o transakcii
» Udalosti a poruchy

bottom of page